شبکه دی

معرفی پورتال

طی دو سال اخیر واژه پورتال به یک واژه رایج تبدیل شده که در حوزه IT و نیز از سوی سازمان ها و شرکتهای معتبر، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. واژه پورتال یک واژه لاتین به معنای دروازه، ورودی یا درگاه است.

پورتال،(ممکن است پرتال نوشته شود) (Portal) یک وب سایت است که دسترسی منسجم به اطلاعات مختلف را برای کاربران آن فراهم می نماید. هدف پورتال جمع آوری اطلاعات از منابع مختلف و ایجاد یک نقطه واحد برای دسترسی به اطلاعات جمع آوری شده است. سهولت در کاربرد هدف اولیه پورتال است و هدف اصلی آن آوردن حجم وسیعی از اطلاعات و یا خدمات برای کاربران متعدد وب سایت به گونه ای بسیار موثر و کارامد می باشد. پورتال ها شما را به عنوان یک کاربر ترغیب می نمایند تا صفحه آن ها اولین صفحه ای باشد که شما به هنگام استفاده از اینترنت آن را بازدید می کنید. علاوه بر موتورهای جستجوگر، پورتال های وب امکاناتی را از قبیل ایمیل ، سرگرمی، اطلاعات، انجمن های گفتگو، اخبار، پایگاه های داده، قیمت کالا و غیره برای کاربران خود فراهم می نمایند.

به طور خلاصه پورتال یک سیستم نرم افزاری تحت وب می باشد که با شناسایی کاربران عضو، امکان دسترسی آسان به امکانات و خدمات مورد نظر یا مورد علاقه آن ها را برای ایشان فراهم می سازد.

به جای تنها یک صفحه home page (صفحه خانه) در وب سایت، پورتال ها به هر کاربر یک صفحه مجزا و اختصاصی ارائه می دهند.

پورتال هما نرم افزار پورتال سازمانی محصول شرکت ارتباطات شبکه دی می باشد.
در این بخش راهنمای کامل تصویری این نرم افزار با استفاده از نرم افزار Homa Help Desk ایجاد شده و تمام بخشها و ماژولها به تفکیک توضیح داده شده، برای شروع لطفاً اولین راهنما راملاحظه بفرمایید:

راهنمای ورود به بخش مدیریت

آخرین بروزرسانی: شنبه 14 بهمن 1396 16:12:40
خانه | خدمات | تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شبکه دی محفوظ است.
© 2021 All Right Reserved DAY Telecom Group