شبکه دی
کد: 66
زمان انتشار: یکشنبه 25 بهمن 1394 13:20:51

پهنای باند اینترنت بین الملل کشور 30 گیگابیت بر ثانیه افزایش یافت

پهنای باند اینترنت بین الملل کشور 30 گیگابیت بر ثانیه افزایش یافت
پهنای باند اینترنت بین الملل کشور 30 گیگابیت بر ثانیه افزایش یافت


مهندس «حسین معدنی پور» مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه ضمن اظهار این مطلب افزود: شرکت ارتباطات زیرساخت در هفته گذشته با استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در شبکه و از طریق درگاه های بین المللی شمال و شمال غرب، در 22 بهمن و همزمان با سی وهفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پهنای باند اینترنت بین الملل کشور را 30 گیگا بیت بر ثانیه افزایش داد.

وی در ادامه گفت : در حال حاضر برای تامین زیرساخت ظرفیت های اینترنت و ارتباطات بین‌الملل، تعداد 22 درگاه بین المللی وجود دارد که از این تعداد 19 درگاه در مرحله عملیاتی می باشند و اقدامات لازم جهت عملیاتی کردن  سه درگاه دیگر در حال اجراست.

وی تاکید کرد :درگاه های بین المللی یا گیت وی ها نقاطی هستند که امکان اتصال شبکه ملی فیبر نوری زیرساخت کشور را با شبکه های بین المللی فیبر نوری و یا دیگر کشورهای همسایه، به منظور تبادل ترافیک در زمینه های صوت و دیتا را فراهم می کنند.

مهندس معدنی پور اظهار داشت : در حال حاضر ظرفیت پهنای باند اینترنت کشور به بیش از 350 گیگا بیت بر ثانیه، افزایش یافته است و با  بهره برداری از پروژه های اجرا شده شرکت ارتباطات زیرساخت، در روز های آتی نیز شاهد افزایش مجدد ظرفیت های اینترنت بین الملل خواهیم بود.

خانه | خدمات | تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شبکه دی محفوظ است.
© 2021 All Right Reserved DAY Telecom Group