شبکه دی

ورود به صفحه مدیریت


راهنمای ورود به صفحه مدیریت پورتال


برای ورود به صفحه کاربری نرم افزار پورتال هما، پس از وارد کردن آدرس سایت خود در آدرس بار مرورگر به صورت زیر وارد این صفحه خواهید شد.(در مثال زیر yourdomain آدرس فرضی پورتال می باشد و به جای آن باید نام دامنه شما وارد شود)

http://yourdomain /panel

در صورت تمایل به تغییر آدرس بخش مدیریت سایت به بخش تنظیمات کاربر در تنظیمات عمومی سیستم مراجعه فرمایید.1- برای ورود به سیستم در این قسمت نام کاربری خود را را وارد نمایید. نام کاربری آدرس پست الکترونیکی است که کاربر در هنگام ثبت نام در سیستم اعلام نموده . این آدرس در صورتی که اولین بار است از نرم افزار استفاده می کنید توسط واحد فروش به شما اعلام می شود.
همچنین در صورتی که برای کاربر یک شناسه مستعار تعریف شده باشد امکان ورود با نام کاربری به جای ایمیل وجود دارد. هر نام مستعار تنها برای یک کاربر قابل استفاده است به عنوان مثال admin

2- در این کادر بایستی کلمه عبور خود را وارد نمایید.

3- با فعال نمودن این گزینه، سیستم نام کاربری شما را به خاطر خواهد سپرد. در این صورت پس از ورود به صفحه فوق تنها کافیست کلمه عبور خود را وارد نمایید و با فشردن " ورود " وارد سیستم شوید. (این گزینه بسته به تنظیمات مرورگر اینترنت ممکن است قابل استفاده نباشد یا بعد از مدتی از حافظه مرورگر پاک شود)

4- در صورتیکه کلمه عبور خود برای ورود به سیستم را فراموش کرده اید، توسط این گزینه به صفحه فراموشی کلمه عبور وارد می شوید و می توانید رمز عبور جدیدی تعیین نمایید.( لینک به فراموشی کلمه عبور)

5- با استفاده از گزینه ثبت نام، کاربران می توانند در سیستم عضو شوند، به صورت پیش فرض کاربران جدید به هیچ یک از بخشهای مدیریت دسترسی ندارند مگر با تغییر سطح کاربری توسط مدیر.

6- پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور با کلیک بر روی این گزینه وارد سیستم خواهید شد.

7- در صورتی که نسخه خریداری شده شما قابلیت انتخاب بیش از یک زبان داشته باشد امکان تغییر زیان هر بخش در همان لحظه با انتخاب زبان مورد نظر وجود دارد.

راهنمای ثبت نام کاربران
آخرین بروزرسانی: شنبه 14 بهمن 1396 16:14:33
خانه | خدمات | تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شبکه دی محفوظ است.
© 2021 All Right Reserved DAY Telecom Group