شبکه دی

نمونه مکاتبات


نمونه مکاتبات با ایرنیک فرم تعهد نامه متقاضي ثبت مبني بر قبول مسئوليت احتمالي
بسمه تعالی

موضوع:
ثبت دامنه .ir
به:
پژوهشگاه دانشهای بنیادی
با سلام،
بدینوسیله آقا/خانم/شرکت ............................................... متعهد می گردد که در صورت بروز هرگونه
شکایت و دعاوی حقوقی در مورد نام دامنه ................................مسئولیت قانونی آنرا بعهده خواهد گرفت.
نام و امضا مدیر عامل
مهر
تاریخ

نامه بالا در پاسخ به ايميل زير كه از مركز ثبت دامنه هاي ايران معروف به ايرنيك ارسال مي شود مي باشد: ثبت این دامنه ممکن است مغایر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و ناقض حقوق ثبتی دیگران باشد. چنانچه این دامنه را برای شخص یا شرکتی به این نام ثبت می‌کنید، لطفاً شناسه مربوط به همین شخص/شرکت را اعلام نمایید تا دامنه به نام صاحب آن ثبت شود. درغیر اینصورت تعهد کتبی خود مبنی بر قبول مسئولیت هرگونه شکایت یا ادعا در رابطه با این ثبت را ارسال نمایید. لطفا توجه داشته باشید این تعهد باید حتما توسط صاحب‌امتیاز فعلی دامنه نوشته و امضاء شده باشد، و ارسال کپی مدرک شناسایی (برای اشخاص حقیقی کپی کارت ملی، و برای اشخاص حقوقی نوشتن درخواست در سربرگ و ارسال کپی روزنامه رسمی) الزامی است. توجه: درصورت عدم تطابق مدارک ارسالی با مشخصات شناسهٔ ثبت شده در سایت مرکز ثبت دامنه، به درخواست شما ترتیب اثر داده نخواهد شد.

نمونه فرم مكاتبات ایرنیک درباره مطابقت مشخصات ثبتي با شناسه جديد
بسمه تعالی

پژوهشگاه دانشهای بنیادی - واحد ثبت دامنه
احتراماً بدینوسیله این مؤسسه/دانشگاه/سازمان/... آقای (نام فرد ثبت کننده) با شناسه (نیک هندل مالك)را جهت ثبت دامنه ... معرفی می‌نماید. خواهشمند است اقدام لازم جهت ثبت دامنه مذکور توسط ایشان انجام گیرد.
ضمناً مشخصات مربوطه جهت ثبت در دامنه بدین شرح می‌باشد:
نام مؤسسه:
نشانی:
شهر:
کدپستی:
شماره تلفن:
شماره فاکس:
با تشکر
رئیس مؤسسه/دانشگاه/سازمان/...
مهر و امضاء

نامه بالا در پاسخ به ايميل زير كه از مركز ثبت دامنه هاي ايران معروف به ايرنيك ارسال مي شود مي باشد: برای ثبت دامنه تحت ‎.co.ir به این صورت عمل نمایید: ۱. کپی خوانای آخرین روزنامه رسمی خود را جهت بررسی و تطبیق دقیق نام دامنه و نام رسمی شرکت فاکس کرده، و یا به صورت email attachment بفرستید. ۲. در صورتیکه مشخصات شناسه‌ای که به عنوان صاحب امتیاز دامنه تعیین شده است با مشخصات ثبتی شرکت مطابقت ندارد، یک شناسه مطابق با مشخصات دقیق ثبتی شرکت ایجاد کرده و این شناسه را از طریق ایمیل یا نمابر به این مرکز اعلام نمایید. درخواست شما تا تاریخ انقضای ذکر شده در سامانه ثبت ایرنیک جهت تکمیل عملیات ذکر شده محفوظ خواهد ماند. جهت اطلاع بیشتر در مورد شرایط ثبت دامنه تحت ‎.co.ir به بخش "مقررات جاری در مورد ثبت دامنه‌های مرتبه سوم چیست؟" در صفحهٔ http://www.nic.ir/faq مراجعه فرمایید.

براي دامنه هاي .ac.ir ايميل دريافتي: برای ثبت دامنه تحت ‎.ac.ir به این صورت عمل نمایید: ۱. کپی خوانای مجوز قطعی شورای گسترش آموزش عالی را جهت بررسی و تطبیق دقیق نام دامنه و نام رسمی موسسه فاکس کرده، و یا به صورت email attachment بفرستید. ۲. در صورتیکه مشخصات شناسه‌ای که به عنوان صاحب امتیاز دامنه تعیین شده است با مشخصات ثبتی موسسه مطابقت ندارد، یک شناسه مطابق با مشخصات دقیق ثبتی موسسه ایجاد کرده و این شناسه را از طریق ایمیل یا نمابر به این مرکز اعلام نمایید. درخواست شما تا تاریخ انقضای ذکر شده در سامانه ثبت ایرنیک جهت تکمیل عملیات ذکر شده محفوظ خواهد ماند. جهت اطلاع بیشتر در مورد شرایط ثبت دامنه تحت ‎.ac.ir به بخش "مقررات جاری در مورد ثبت دامنه‌های مرتبه سوم چیست؟" در صفحهٔ http://www.nic.ir/faq مراجعه فرمایید

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 4 دی 1396 15:19:20
خانه | خدمات | تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شبکه دی محفوظ است.
© 2021 All Right Reserved DAY Telecom Group